• 500 101 107
  • 89 543 71 70
  • avistar@avistar.pl

Dostawa i formy płatności

Formy transportu:

Państwa zamówienia realizowane są na bieżąco za pośrednictwem Poczty Polskiej lub KURIERA - to klient decyduje o wyborze transportu. Czas realizacji w przypadku poczty może wynosić od 2 do 5 dni roboczych, natomiast kurierem zazwyczaj paczki dostarczane są na drugi dzień od wysyłki.

Formy płatności:

Wpłata na konto: 
Klient wpłaca należność na podane konto, po zaksięgowaniu kwoty następuje wysyłka


Płatność przy odbiorze: 
Klient opłaca należność za zamówienie w momencie jego doręczenia przez pracownika poczty lub kuriera.


Odbiór osobisty:

Wybór tej metody płatności oznacza, że za zamówiony towar zapłacisz w momencie odbioru w siedzibie naszego sklepu. Przy małych stanach magazynowych wybierając opcje "odbiór osobisty" rezerwujesz produkty które będą czekały na Ciebie u nas w firmie!Cennik Kurier
Płatne przy odbiorze - 20zł (1 paczka do 31,5kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 20zł za kolejną  paczkę)
Wpłata na konto - 18zł 
(1 paczka do 31,5kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 18zł za kolejną  paczkę)


Cennik Poczta Polska


Płatne przy odbiorze - 17zł (1 paczka do 31,5kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 17zł za kolejną  paczkę)
Wpłata na konto - 15zł 
(1 paczka do 31,5kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 15zł za kolejną  paczkę)


Realizujemy przesyłki paletowe na terenie kraju i zagranicy. Koszty ustalane są indywidualnie z zamawiającym.


UWAGA!!! Po otrzymaniu przesyłki zawsze sprawdź jej stan w obecności kuriera. W razie jakichkolwiek uszkodzeń spisz protokół lub wykonaj zdjęcia. Ułatwi to nam szybkie rozwiązanie problemu i będzie podstawą do zgłoszenia reklamacji.UWAGA!!!

Koszty wysyłki podane są wyłącznie dla terytorium Polski, w przypadku wysyłki poza granice kraju dokonujemy indywidualnego wyliczenia kosztów. W taki przypadku prosimy o kontakt. Paczki zagraniczne wysyłamy tylko po dokonaniu całkowitej wpłaty na konto.