Koszty dostawy

Formy transportu

Państwa zamówienia realizowane są na bieżąco za pośrednictwem Poczty Polskiej, Kuriera GLS oraz InPost Paczkomaty - to klient decyduje o wyborze transportu. Czas realizacji w przypadku Poczty Polskiej to 48h od momentu wysłania przesyłki, kurierem zazwyczaj paczki dostarczane są na drugi dzień roboczy od wysyłki, paczkomaty InPost 2-4 dni.

Cennik Kurier GLS

Płatne przy odbiorze - 36 zł (1 paczka do 30kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 36zł za kolejną  paczkę)
Przedpłata na konto - 34zł (1 paczka do 30kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 34zł za kolejną  paczkę)

Cennik Poczta Polska

Płatne przy odbiorze - 20 zł (1 paczka do 30kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 17zł za kolejną paczkę)
Wpłata na konto - 17zł (1 paczka do 30kg, po przekroczeniu tej masy naliczane jest kolejne 14zł za kolejną  paczkę)

Cennik Paczkomaty InPost

InPost Paczkomaty - 18zł (maxymalne wymiary paczki 41x38x64cm, małe paczki)
 

Odbiór osobisty - 0 zł

 

Realizujemy przesyłki paletowe na terenie kraju i zagranicy. Koszty ustalane są indywidualnie z zamawiającym.

UWAGA! Po otrzymaniu przesyłki zawsze sprawdź jej stan w obecności kuriera. W razie jakichkolwiek uszkodzeń spisz protokół i wykonaj zdjęcia. Ułatwi to nam szybkie rozwiązanie problemu i będzie podstawą do zgłoszenia reklamacji.

UWAGA! Koszty wysyłki podane są wyłącznie dla terytorium Polski, w przypadku wysyłki poza granice kraju dokonujemy indywidualnego wyliczenia kosztów. W taki przypadku prosimy o kontakt. Paczki zagraniczne wysyłamy tylko po dokonaniu całkowitej wpłaty na konto.